Przedsprzedaż

Kupuj rozważniej i taniej w systemie PRZEDSPRZEDAŻY

 

JAK TO DZIAŁA?

🏅Wprowadzamy do sklepu wiosenno-letnią kolekcję, której poszczególne modele zakupisz w systemie „PRZEDSPRZEDAŻY” z 15% rabatem. Na złożenie zamówienia w przedsprzedaży masz tydzień. Następnie obliczamy dokładnie, ile sztuk każdego nowego modelu należy wyprodukować i rozpoczynamy produkcję. Na tym etapie zniżki za wczesną rezerwację nie obowiązuje już. Jeśli podobają Ci się nasze ubrania, ale masz ograniczony budżet, to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

 

Eco icon
Żadnych nadprodukcji dzięki zamówieniom w przedsprzedaży

92 mln odzieży rocznie , która trafia na wysypisko
Eco icon
Zaplanowane z góry
odpowiedzialne zakupy

impulsywne, nieprzemyślane zakupy

 

 

PRZEDSPRZEDAŻ:

🏅Nadprodukcja w modzie to jedno z największych zagrożeń środowiskowych na świecie. Nie chcemy pogłębiać tego problemu. Nasz system zamówień w przedsprzedaży pozwala nam dokładnie przewidzieć poziom popytu przed rozpoczęciem produkcji, dlatego produkujemy tylko taką ilość ubrań, jaką naprawdę zamierzamy sprzedać.

Dla Ciebie oznacza to możliwość zamówienia naszych ubrań ze zniżką, jednocześnie uczestnicząc w ruchu w kierunku bardziej zrównoważonej mody. Pod względem cenowym PRZEDSPRZEDAŻ odwraca cykl sprzedaży i żegna się z tradycyjnym kalendarzem mody.