Opowieści

Poetic Nature / SS24

„Poetic Nature” to pierwszy wiosenno – letni drop, którym wchodzimy w cieplejsze dni. To moment w roku, który otwiera letnie wspomnienia i daje szanse na przyjrzeniu się poetyckiej naturze… świata. Misterność „flory i fauny” zamanifestowałyśmy w konstrukcji naszych ubrań (falbankach, szczypaniach, bufiastych rękawach). Zaś piękno – ale i złożoność relacji w patternie „poetyckich koni”. Zapraszamy Cię do świata, w którym prawda i fikcja, przeszłość i teraźniejszość przenikają nasze ubrania.

Nasza Opowieść

Tekst:
Marianna Mokoszyło
@apetyczne_te_ksiazki

 

„Dawno, dawno temu, albo i nie tak dawno, za górami i za lasami żyły sobie siostry bliźniaczki. Dziewczynki miały babcię, która była pracowita, radosna i potrafiła zrobić coś z niczego. W tych czasach słońce rzucało smugi światła nieśpiesznie, całymi dniami można było bawić się źdźbłem trawy, jeść pastelowy budyń i rysować świecowymi kredkami apetyczne chmury…”

Targi Rzeczy Ładnych
2-3 grudnia w Warszawie

Tymczasem pędzimy na 10 – lecie NAJŁADNIEJSZYCH targów, @targirzeczyladnych . Za każdym razem to wspaniale wydarzenie przyciąga tłumy! 🙆‍♂️

Tym razem będzie i pięknie i uroczyście. Wybrano 50 IKON TRŁ!! 👈 spośród ogromnej rzeszy marek, które na przestrzeni 10 Lat pojawiły się na targach.

I TUTAJ! Wielkie wzruszenie – gdyż znalazłyśmy się w tym wyjątkowym gronie. DZIĘKUJEMY 😍 !!

Nie możemy się doczekać najbliższego weekendu!!!!
Warszawo do zobaczenia na TRŁ!
👉02-03 GRUDNIA, 11:00- 19:00
@expoxxi

Pop Up w Antwerpii

Aurelia & Zwei Frauen zawędrowały do Antwerpii,
gdzie 4 sierpnia otworzyły swój pierwszy autorski butik 🙂

Zapraszamy na Wolstraat 24 w Antwerpii,
od wtorku do niedzieli w g. 11:00–18:00

 

 

 

W tej zakładce „Opowieści” chciałybyśmy przedstawić Wam naszą historię. Jak to się wszystko zaczęło, przez co przeszłyśmy, gdzie doszłyśmy… i dokąd zmierzamy : )  Pracujemy pilnie, by uzupełnić ten nasz pamiętnik o wszystkie kolekcje, które zaprojektowałyśmy i twórcze przygody, które nas spotkały. Zachęcamy do zaglądania do kolejnych wpisów, być może znajdziecie wśród nich perłę, którą warto wyłowić z głębin historii.

New Summer Collection 🍓 SS23

Welcome Summer!

🌞 🍓 🌸

 

kimono „Ballada o Kurach”

Wyczekiwany powrót kimona „Ballada o Kurach” już jutro 😍!

home & outdoor

~ PREMIERA ~

Już w sobotę 22 kwietnia

pierwsza odsłona

nowej lini produktów

HOME & OUTDOOR 🏡.

Winter Collection / AW22

▪️Fot.@dominik_wiecek
▪️Modelki: @revs_models @_wwalczak_@wiqwalczak
▪️MakeUp: @izabelajurczakmakeup
▪️Stylizacja: Aurelia @aurelia_____shop
▪️Produkcja: @zwei_frauen
▪️Video: @dawidchrachol
▪️Studio: @septembe9studio

+postprodukcja:

▪️Kolaże: @przędzajędza

Upcykling

A oto jedne z pierwszych kimon odszytych w duecie @aurelia_____shop z @zweifrauen. Projekt dla nas szczególny, dlatego że ratujemy tkaniny od zapomnienia, ale też dlatego że oddajemy produkt całkowicie etyczny i ekologiczny.🌞 Podczas produkcji nikogo nie nadużyto ani nie wykorzystano. A tkaniny z których uszyłyśmy kimona to wysokogatunkowa bawełna i to jest naprawdę extra informacja.🌼🌼🌼